Strona główna / Zachodniopomorskie Forum Kultury

Zachodniopomorskie Forum Kultury powstało pod auspicjami Forum Kraków i zaczęło regularnie się spotykać od sierpnia 2011 roku. Podczas spotkań dyskutuje się na tematy najbardziej aktualne związane z kulturą tj. instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych ukierunkowanych na rozwój kulturalno-społeczny środowiska lokalnego.

 
 

2016-03-05
foto Uroczystym podpisaniem umów partnerskich zakończyło się spotkanie przedstawicieli Zachodniopomorskiego Forum Kultury, które rozpoczyna realizację wieloletniego programu Bardzo Młoda Kultura (BMK).
2013-12-23
foto 7 grudnia animatorzy kultury spotkali się po raz kolejny na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów. Wydarzenie służyło nie tylko zaprezentowaniu ciekawych działań animacyjnych z całej Polski, ale było również okazją do wymiany myśli i pomysłów oraz rozbudowania sieci kontaktów animatorów kultury z całej Polski.
2013-10-19
foto Instalacja „CASES” to finał działań animatorów Zachodniopomorskiego Forum Kultury w wielu miastach naszego regionu. Instalacja tworzona była w ramach projektu „ZFK – sieć animatorów w działaniu-odsłona druga” dofinansowanego ze środków MKiDN. Tym razem liderem projektu i gospodarzem finałowych uroczystości (otwarcia wystawy i seminarium) był Złocieniecki Ośrodek Kultury
foto
2013-04-23
foto Zachodniopomorskie Forum Kultury skupia kilkanaście aktywnych ośrodków kultury i stowarzyszeń działających w obszarze kultury. Po raz drugi otrzymaliśmy dotację Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na projekt, którego ideą jest wzmocnienie i rozszerzanie współpracy między instytucjami oraz wymiana doświadczeń.
Seminarium "Sztuka w przestrzeni publicznej"
2013-03-26

W imieniu Zachodniopomorskiego Forum Kultury zapraszamy na seminarium w Darłowie (program)


foto

2012-10-01
fotoWe wtorek 25 września 2012 r. w Kaliszu Pomorskim odbyło się seminarium podczas którego odbyło się podsumowanie działań animatorów uczestniczących w projekcie „Zachodniopomorskie Forum Kultury – siec animatorów w działaniu”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Seminarium otworzył Tomasz Bukowski - dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim.
2012-08-30
foto W sobotę 25 sierpnia w niewielkiej miejscowości Cybowo-Osiedle (gmina Kalisz Pomorski) miało miejsce niecodzienne wydarzenie artystyczne zorganizowane przez animatorów z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim przy współpracy z mieszkańcami wsi Cybowo i Osiedla-Cybowo, w ramach projektu „Zachodniopomorskie Forum Kultury- sieć animatorów w działaniu” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
2012-06-27
foto W dniach 18-19 czerwca 2012 r. w Starej Studnicy (Gmina Kalisz Pomorski) już po raz ostatni odbyły się bardzo ciekawe i kreatywne warsztaty dla animatorów kultury, którzy biorą udział w projekcie „Zachodniopomorskie Forum Kultury-sieć animatorów w działaniu” dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
2012-06-27
foto „Zmiana społeczna” – to tytuł kolejnego seminarium, które zostało zorganizowane 5 czerwca 2012 r. w ramach realizacji projektu „Zachodniopomorskie Forum Kultury- sieć animatorów w działaniu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w którym uczestniczyli animatorzy z instytucji kultury i stowarzyszeń działających w sieci ZFK.
1 2    Dalej


Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim ul. Dworcowa 6 78-540 Kalisz Pomorski tel./fax (0-94) 361 63 22, e-mail: mgokkp@wp.pl
Dyrektor Miejsko - Gminnego Osrodka Kultury: mgr Tomasz Bukowski tel./fax (0-94) 361 63 22, e-mail: mgokkp@wp.pl
© 2005-2017 MGOK
1080864