Strona główna / Pracownie / Pracownia plastyczna
 Pracownia plastyczna

Malarstwo jest jedną z gałęzi sztuk plastycznych, która pozwala na udokumentowanie tego, co znajduje się wokół, jak również zaprezentowania swoich wyobrażeń, snów i marzeń. Malarstwo daje artyście niezliczone możliwości wykorzystania swoich umiejętności oraz przedstawienia ich w dowolnej formie, na dowolnym podłożu (płótno, papier, mur) w dowolnym stylu.

Pracownia plastyczna działa od listopada 2003 r. Na zajęciach dzieci i młodzież przeżywają prawdziwą przygodę ze sztuką i dobrze bawią się przy okazji nauki i twórczego spędzania czasu. Próbują swoich sił w niekonwencjonalnych działaniach twórczych, poznają wiele ciekawych technik plastycznych, które potem wykorzystują biorąc udział w licznych konkursach plastycznych (również ogólnopolskich i międzynarodowych) z wieloma sukcesami.

Wiele prac plastycznych zostało zaprezentowanych podczas wystaw. Zajęcia prowadzi Teresa Staporek. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, a także do młodzieży z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
konkurs "Moja mleczna kraina"
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „MOJA MLECZNA KRAINA” nagrodzono 25 prac w trzech kategoriach wiekowych. Na konkurs wpłynęło 1277 prac.

W kategorii wiekowej kl.I – III wyróżnienie otrzymały – Zuzanna Kowalczyk i Nikola Mickiewicz
Wstecz | Strona główna


Galerie prac z pracowni plastycznej

1 2    Starsze
Miejsko Gminny Osrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim ul. Dworcowa 6 78-540 Kalisz Pomorski tel./fax (0-94) 361 63 22, e-mail: mgokkp@wp.pl
Dyrektor Miejsko - Gminnego Osrodka Kultury: mgr Tomasz Bukowski tel./fax (0-94) 361 63 22, e-mail: mgokkp@wp.pl
© 2005-2015 MGOK
414752